Duminica Diasporei

Duminica Diasporei

14 August, 2022
9:00 - 16:00

Detalii

Dacă trăiești în Diaspora și ești fie membru virtual și ne urmărești săptămână de săptămână, fie un prieten al bisericii noastre și îți place ce descoperi în viața comunității noastre, pune-ți în calendar data de 14 august, fiindcă vom organiza un eveniment special pentru tine – Duminica Diasporei!

Te îndemnăm să vii la ora 10:30 să povestim, să servim ceva dulce și o cafea bună, iar de la 11:30 să ne închinăm împreună în serviciul dedicat diasporei, unde vom avea și o rugăciune specială pentru tine.

La ora 14:00 vom lua masa împreună, iar apoi îți vom prezenta clădirea bisericii și vei putea vedea ce se află în spatele a tot ceea ce vezi tu pe ecran în fiecare duminică. La final, vom avea un moment în care să discutăm, să ne cunoaștem mai bine și vom avea chiar și o surpriză pentru tine.

În total, așteaptă-te să stai cu noi până în jurul orei 16:00. Pentru înscriere, accesează acest link: www.harvestarad.ro/diaspora

Abia așteptăm să te cunoaștem, să povestim și să ne închinăm împreună!